Fotosesijų Vilniuje kainos

Foto­sesija Laikas Retu­­šuotų
nuo­traukų
Kaina
Įprasta
2 val. 10 vnt. 100 €
Dviguba 3-4 val. 20 vnt. 160 €

Šių variantų kainos nurodytos renkantis fotosesiją mano studijoje Vilniuje.

Fotografuojant kitur – kaina sutartinė. Fotosesijos variantų paaiškinimai žemiau.

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Trumpai

Nuotraukos retušuojamos maždaug 1-2 savaičių bėgyje. Nuotraukos atiduodamos jas įrašant į USB atmintinę arba, jei patogiau, persiunčiant internetu. Nuotraukos pateikiamos ir sumažintos (greitesnei peržiūrai, parodymui draugams ir t.t.), ir pilnos, spausdinimui fotolaboratorijoje tinkamos, raiškos.

Kokybės garantija: jei liksite nepatenkinti asmeninės fotosesijos rezultatu (peržiūrint nuotraukas fotosesijos metu ar iškart po jos), už fotosesiją galima nieko nemokėti, o nuotraukas ištrinti.

Nuotraukos be Jūsų sutikimo neviešinamos nei šioje svetainėje, nei kitur.

Retušuotos nuotraukos – tai tokios, kuriose panaikintos veido raukšlės, spuogai ir pan. Jei reikia, šalia retušuotų nuotraukų, atiduodu ir apie 10-20 vnt. koreguotų minimaliai. Šios minimaliai koreguotos nuotraukos yra be detalaus retušavimo, o atlikus tik smulkius pakeitimus, kaip jų apkirpimas, pašviesinimas, patamsinimas, atspalvio pakeitimas ar padarymas nespalvotomis.

Kokį fotosesijos variantą pasirinkti?

Įprasta fotosesija. Tai standartinis ir daugumai tinkantis fotosesijos variantas, nes 10-ies retušuotų nuotraukų dažniausiai užtenka, o per 2 valandas galima spėti ir kartą-kelis persirengti.

Dviguba fotosesija. Tai tarsi dvi fotosesijos tuo pačiu metu. Šį variantą rinktis verta, kai:

  • kai reikia 20-ies retušuotų nuotraukų;
  • kai norite kelių skirtingų fotosesijų vienu metu ir taip truputi sutaupyti;
  • norite ateiti dviese, trise ar keturiese ir fotografuojantis pakaitomis pasidalinti fotosesijos kainą, laiką ir retušuotų nuotraukų kiekį;