Fotosesijų Vilniuje kainos

Foto­sesija Laikas Retu­­šuotų
nuo­traukų
Kaina
Įprasta
2 val. 10 vnt. 100 €
Dviguba 3-4 val. 20 vnt. 160 €

Šių variantų kainos nurodytos renkantis fotosesiją mano studijoje Vilniuje.

Fotografuojant Vilniaus gamtoje ar mieste kaina būtų 15 € didesnė.

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Trumpai

Nuotraukos retušuojamos maždaug 2 savaičių bėgyje. Nuotraukos atiduodamos jas įrašant į USB atmintinę arba, jei patogiau, persiunčiant internetu. Nuotraukos pateikiamos ir sumažintos (greitesnei peržiūrai, parodymui draugams ir t.t.), ir pilnos, spausdinimui fotolaboratorijoje tinkamos, raiškos.

Kokybės garantija: jei liksite nepatenkinti asmeninės fotosesijos rezultatu (peržiūrint nuotraukas fotosesijos metu ar iškart po jos), už fotosesiją galima nieko nemokėti, o nuotraukas ištrinti.

Nuotraukos be Jūsų sutikimo neviešinamos nei šioje svetainėje, nei kitur.

Retušuotos nuotraukos – tai tokios, kuriose panaikintos veido raukšlės, spuogai ir pan. Jei reikia, šalia retušuotų nuotraukų, atiduodu ir apie 10-20 vnt. koreguotų minimaliai. Šios minimaliai koreguotos nuotraukos yra be detalaus retušavimo, o atlikus tik smulkius pakeitimus, kaip jų apkirpimas, pašviesinimas, patamsinimas, atspalvio pakeitimas ar padarymas nespalvotomis.

Kartais klausia, ar galima fotografuotis kartu su vyru, tai taip, tikrai galima.

Kokį fotosesijos variantą pasirinkti?

Įprasta fotosesija. Tai standartinis ir, mano nuomone, nėščiosios fotosesijai optimalus, variantas, nes 10-ies skirtingų retušuotų nuotraukų dažniausiai užtenka, o ir po 2 valandų gali jau pradėti jaustis nuovargis;

Dviguba fotosesija. Tai tarsi dvi fotosesijos tuo pačiu metu. Šį variantą rinktis verta, kai reikia 20-ies retušuotų nuotraukų.