Fotosesijų Vilniuje kainos

Foto­sesija Laikas Retu­­šuotų
nuo­traukų
Kaina
Įprasta
2 val. 10 vnt. 85 €
Ilgesnė 4 val. 10 vnt. 100 €
Dviguba 4 val. 20 vnt. 150 €

Šių variantų kainos nurodytos renkantis fotosesiją mano studijoje Vilniuje.

Fotografuojant Vilniaus gamtoje ar mieste kaina būtų 15 € didesnė.

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Trumpai

Nuotraukos retušuojamos maždaug 2 savaičių bėgyje. Nuotraukos atiduodamos jas įrašant į DVD arba, jei neturite galimybės pasiimti DVD, taip pat gali būti persiunčiamos internetu. Nuotraukos pateikiamos ir sumažintos (greitesnei peržiūrai, parodymui draugams ir t.t.), ir pilnos, spausdinimui fotolaboratorijoje tinkamos, raiškos.

Nuotraukos be Jūsų sutikimo neviešinamos nei šioje svetainėje, nei kur nors kitur.

Kokybės garantija: jei liksite nepatenkinti fotosesijos rezultatu (peržiūrint nuotraukas fotosesijos metu ar iškart po jos), už fotosesiją galima nieko nemokėti, o nuotraukas ištrinti.

Retušuotos nuotraukos – tai tokios, kuriose panaikintos veido raukšlės, spuogai ir pan. Jei reikia, šalia retušuotų nuotraukų, atiduodu ir apie 20-30 vnt. koreguotų minimaliai. Šios minimaliai koreguotos nuotraukos yra be detalaus retušavimo, o atlikus tik smulkius pakeitimus, kaip jų apkirpimas, pašviesinimas, patamsinimas, atspalvio pakeitimas ar padarymas nespalvotomis.

Kokį fotosesijos variantą pasirinkti?

Įprasta fotosesija. Tai standartinis ir, mano nuomone, geriausias variantas.

Ilgesnė fotosesija. Tai toks pats, kaip ir įprastos fotosesijos variantas su 10 retušuotų nuotraukų, tik laiko yra dvigubai daugiau.

Dviguba fotosesija. Tai tarsi dvi fotosesijos tuo pačiu metu. Šį variantą rinktis verta, kai norisi 20 retušuotų nuotraukų.