Vestuvių fotografavimo Vilniuje kaina

  • 450 €, jei vestuvių nuotraukas galima naudoti savireklamai arba
  • 550 €, jei nuotraukos tik Jums (niekur neviešinant).

Į šią kainą įeina

  • Vestuvių fotografavimas visą dieną nuo pasiruošimo ar ceremonijos iki susėdimo prie stalo. Jei ir patį pokylį – papildomai 40 € / val. nuo jo pradžios.
  • DVD diskas (2 kopijos) su visomis (apie 200-600) sutvarkytomis nuotraukoms. 40 atrinktų nuotraukų retušuojamos detaliai, likusioms atliekamas minimalus koregavimas. Jei reikės, iš šio DVD galėsite bet kada ir patys fotolaboratorijoje pasidaryti popierines nuotraukas.
  • Fotoknyga su atspausdintomis gražiausiomis vestuvių nuotraukoms (jei nereikia, 60 € pigiau).

Svarbu

Kelių valandų (ceremonija + trumpa fotosesija) vestuvių fotografavimu nebeapsiimu arba to kaina nebūtų mažesnė, nei visos dienos.

Taip pat, šiuo metu nesu linkęs planuoti vestuvių fotografavimo mėnesiui, pusmečiui ar metams į priekį, o apsiimčiau tik išskirtiniais atvejais (pvz. likus savaitei iki vestuvių Jūsų fotografas stipriai susirgo).

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Papildoma informacija

Detaliai retušuotos nuotraukos – tai tokios, kuriose panaikintos veido raukšlės, spuogai ir pan. Minimaliai koreguotos nuotraukos – be detalaus retušavimo, o atlikus tik smulkius pakeitimus, kaip jų apkirpimas, pašviesinimas, patamsinimas, atspalvio pakeitimas ar padarymas nespalvotomis.

Visų nuotraukų sutvarkymo ir fotoknygos atspausdinimo orientacinė trukmė – 2-3 mėnesiai.