Fotosesijų Vilniuje kainos

Foto­sesija Laikas Retu­­šuotų
nuo­traukų
Kaina
Įprasta
2 val. 10 vnt. 100 €
Dviguba 4 val. 20 vnt. 160 €

Šių variantų kainos nurodytos renkantis fotosesiją mano studijoje Vilniuje.

Fotografuojant kitur – kaina sutartinė. Fotosesijos variantų paaiškinimai žemiau.

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Trumpai

Jei Jums dar nėra 18 metų, vietoje erotinės rinkitės asmeninę fotosesiją.

Fotosesijos nuotraukos neviešinamos nei šioje interneto svetainėje, nei kitur.

Kokybės garantija: jei liksite nepatenkinti erotinės fotosesijos rezultatu (peržiūrint nuotraukas fotosesijos metu ar iškart po jos), už fotosesiją galima nieko nemokėti, o nuotraukas iškart ištrinti.

Nuotraukos retušuojamos maždaug 2 savaičių bėgyje. Nuotraukos atiduodamos jas įrašant į USB atmintinę arba, jei patogiau, persiunčiant internetu. Nuotraukos pateikiamos ir sumažintos (greitesnei peržiūrai, parodymui draugams ir t.t.), ir pilnos, spausdinimui fotolaboratorijoje tinkamos, raiškos.

Retušuotos nuotraukos – tai tokios, kuriose panaikintos veido raukšlės, spuogai ir pan. Jei reikia, šalia retušuotų nuotraukų, atiduodu ir apie 10-20 vnt. koreguotų minimaliai. Šios minimaliai koreguotos nuotraukos yra be detalaus retušavimo, o atlikus tik smulkius pakeitimus, kaip jų apkirpimas, pašviesinimas, patamsinimas, atspalvio pakeitimas ar padarymas nespalvotomis.

Kokį fotosesijos variantą pasirinkti?

Įprasta fotosesija. Tai standartinis ir daugumai tinkantis fotosesijos variantas, nes 10-ies retušuotų nuotraukų dažniausiai užtenka.

Dviguba fotosesija. Tai tarsi dvi fotosesijos tuo pačiu metu. Šį variantą rinktis verta, kai:

  • kai reikia 20-ies retušuotų nuotraukų;
  • kai norite kelių skirtingų fotosesijų vienu metu ir taip truputi sutaupyti;
  • norite ateiti dviese, trise ar keturiese ir fotografuojantis pakaitomis pasidalinti fotosesijos kainą, laiką ir retušuotų nuotraukų kiekį;