Kaina fotografuojant Vilniuje

40 € / val., mažiausiai 120 € darbo dieną ir mažiausiai 200 € šeštadienį arba sekmadienį, t.y. ir 1-os valandos, ir 5-ių valandų fotografavimas savaitgalį kainuotų tuos pačius 200 €.

Už tiek visos (apie 30-60 vnt. / val.) nuotraukos koreguojamos minimaliai, t.y. be veido raukšlių, spuogelių ir pan. retušavimo. Jei reikalingas ir detalus retušavimas, jo kaina – po 10-15 € nuotraukai.

Jei renginys vyksta patalpoje, kurioje būtina ir studijinio apšvietimo įranga (studijinės blykstės su šviesiadėžėmis ir stovais), kaina būtų 100 € eurų didesnė, nei įprastai.

Svarbu

Krikštynų ir kitų švenčių fotografavimu apsiimti linkęs tik išskirtiniais atvejais (pvz. likus savaitei Jūsų fotografas stipriai susirgo), o planuoti fotografavimo mėnesiui, pusmečiui ar ilgesniam laikui į priekį šiuo metu nenorėčiau.

Keli nuotraukų pavyzdžiai

Papildoma informacija

Nuotraukos atiduodamos jas įrašant į DVD arba, jei patogiau, taip pat gali būti persiunčiamos internetu. Nuotraukos pateikiamos ir sumažintos (greitesnei peržiūrai, dalinimuisi internete ir t.t.), ir pilnos, spausdinimui fotolaboratorijoje tinkamos, raiškos.

Informaciją apie vestuvių fotografavimo galimybes ir kainas rasite čia.